Școala Gimnazială „Toma T. Socolescu” Comuna Păulești

Sat Păulești, Calea Unirii, nr 182

Târg caritabil cu ocazia zilei de 1 Martie

Dragi părinți, bunici și locuitori ai comunei Păulești, vă așteptăm cu drag în perioada 21- 28 Februarie 2023 la târgul caritabil care va avea loc în curtea grădiniței, unde veți putea viziona și cumpăra mărțișoare pentru persoanele dragi vouă, confecționate de preșcolari și cadrele didactice. Suma de bani obținută în urma acestui târg caritabil va fi donată către Centrul de Hemodializă al Spitalului Clinic de Urgență pentru Copii Marie Sklodowska Curie.

Single Post Navigation

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s

%d blogeri au apreciat: