Școala Gimnazială „Toma T. Socolescu” Comuna Păulești

Sat Păulești, Calea Unirii, nr 182

De luni, 11 ianuarie 2021, reîncepe școala. În sistem online

Stimați părinți, dragi elevi, în conformitate cu Ordinul Ministerului Educației și Cercetării nr 3090/8.01.2021, activitățile didactice din unitățile de învățământ preșcolar, primar și gimnazial se vor desfășura în sistemul online și după data de 11 ianuarie 2021. Urmează o perioadă de trei săptămâni în care activitățile instructiv educative online se vor desfășura pe platforma www.scoala365.ro. Părinții sunt rugați să îi incurajeze pe elevi să participe la activitățile sincron/asincron/mixte, la fiecare oră/materie. Dragi elevi, de luni, 11 ianuarie 2021, reîncepe școala, vă veți reîntâlni prin intermediul mediului online cu colegii voștri, cu cadrele didactice ce vor fi alături de voi în timpul procesului instructiv educativ, în acest final de semestru I, din anul școlar 2020-2021.

Single Post Navigation

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s

%d blogeri au apreciat: