Școala Gimnazială „Toma T. Socolescu” Comuna Păulești

Sat Păulești, Calea Unirii, nr 182

Preșcolarii păuleșteni vor învăța pentru o perioadă scurtă de timp în Cocoșești și Găgeni

Datorită lucrărilor de extindere și modernizare a clădirii în care funcționează Grădinița cu Program Normal Păulești, Consiliul de Administrație al Școlii Gimnaziale ,,Toma T. Socolescu” a hotărât ca grupa mare-mijlocie coordonată de doamna Banu Niculina, profesor pentru învățământul preșcolar, să-și desfășoare activitatea la Grădinița ,,Curcubeul Magic” Cocoșești, iar grupa mică- mijlocie coordonată de doamna Vasile Alexandrina să-și desfășoare activitatea la Grădinița cu program normal Găgeni. Transportul se va face cu microbuze, iar copiii vor fi însoțiți de doamnele educatoare. Aceste mutări vor fi pe o perioadă scurtă de timp.

Ne cerem scuze pentru discomfortul creat!

Single Post Navigation

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s

%d blogeri au apreciat: