Școala Gimnazială „Toma T. Socolescu” Comuna Păulești

Sat Păulești, Calea Unirii, nr 182

Ziua Porților Deschise

Sâmbătă, 2 martie 2019, de la ora 9, se va organiza Ziua Porților Deschise la Școala Gimnazială ,,Vlad Mușatescu” Găgeni. Sunt invitaţi să participe , alături de părinţii lor, copiii din Găgeni care, din toamnă, vor păşi în clasa pregătitoare, iar paşii le vor fi ghidaţi de domnul învăţător GRIGORE CONSTANTIN

La Şcoala Gimnazială ,,Toma T. Socolescu” Păuleşti, ZIUA PORŢILOR DESCHISE va fi organizată luni, 4 martie, de la ora 11. Copiii din Cocoşeşti şi Păuleşti, însoţiţi de părinţii lor, vor participa la activităţi ale actualei clasei pregătitoare la care predă doamna profesor pentru învăţământul primar BĂNICĂ ANDREEA CLAUDIA. Se vor întâlni cu doamna profesor pentru învăţământul primar STANCIU LIDIA, care din toamnă va prelua clasa pregătitoare.

Single Post Navigation

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s

%d blogeri au apreciat: