Școala Gimnazială „Toma T. Socolescu” Comuna Păulești

Sat Păulești, Calea Unirii, nr 182

30 Martie 2013- Ziua Portilor deschise in Scoala Gimnaziala „Arhitect T.T. Socolescu” Comuna Paulesti

In data de 30 martie 2013 , in toate unitatile de invatamant in care se va desfasura activitatea clasei pregatitoare in anul scolar 2013 /2014, inclusiv în școala noastră , se va organiza “Ziua portilor deschise“  , in care parintii  , copiii si alte persoane interesate pot vizita spatiile dedicate activitatii clasei pregatitoare.

Pentru a facilita comunicarea cu parintii si informarea acestora , la aceasta activitate vor participa : directorul /directorul adjunct al unitatii de invatamant , cadrele didactice care predau in acest an scolar la clasa pregatitoare si cadrele didactice care vor preda in anul scolar 2013/2014 la clasa pregatitoare .

Single Post Navigation

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s

%d blogeri au apreciat: